503 027 958 kontakt@dmservices.pl

Monitoring, systemy nagłośnieniowe, instalacje audiowizualne

 

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Projektujemy, modernizujemy i tworzymy sieci komputerowe w sklepach oraz biurach – te przewodowe jak i bezprzewodowe! 

Instalujemy systemy monitoringu – telewizja przemysłowa – oraz zabezpieczenia typu kontrole dostępu. Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń od Dahua, BCS czy SATEL

z

Montujemy nagłośnienie oraz inne multimedia w sklepach – dla zwiększenia sprzedaży i zadowolenia klientów. 

MONITORING WIZYJNY (TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA, CCTV)

Projektowanie i instalacja kompletnych systemów umożliwiających lokalny i zdalny nadzór wizyjny wszelkich obiektów. Monitoring lokalny pozwala na obserwację obrazu z kamer na monitorach zainstalowanych na terenie obiektu. Oprócz obserwacji “na żywo” system taki pozwala zapisywać obraz z wielu kamer, odtwarzać nagrania, a także je archiwizować.

Zdalny monitoring pozwala na obserwację praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. Do takiej obserwacji możemy wykorzystać komputer, laptop, tablet lub telefon – smartfon. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i firm.

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU (SKD, AC)

Projektowanie i instalacja kompletnych systemów zapewniających ochronę przed dostępem osób niepowołanych do strefy chronionej. Identyfikacja osób może być realizowana za pomocą kart dostępu, kodów PIN, odcisków palców lub innych metod biometrycznych.

Systemy posiadają możliwość obsługi wielu stref w obiekcie, stosowania czasowych harmonogramów dostępu oraz zaawansowanych funkcji weryfikacji i kontroli obecności osób. Elementami wykonawczymi blokującymi dostęp mogą być drzwi wyposażone w elektrozamki, zwory magnetyczne a także bramki.

REJESTRACJA CZASU PRACY (RCP)

Projektowanie i instalacja kompletnych systemów umożliwiających rozliczanie faktycznego czasu pracy pracownika. Systemy te można zintegrować z programami kadrowymi, co ułatwia naliczanie płac.

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE (PA)

Projektowanie i instalacja kompletnych systemów elektroakustycznych zapewniających nagłośnienie zakładów pracy, sklepów, sal, szkół, hoteli i innych obiektów użytkowych.

INSTALACJE AUDIO-WIZUALNE

Projektowanie i instalacja systemów audio-wizualnych dla celów prezentacji multimedialnych. Systemy takie składają się z projektorów, tablic multimedialnych, interaktywnych, dedykowanych systemów nagłośnienia i niezbędnych akcesoriów.

Zamów bezpłatną wycenę instalacji

DMS Dawid Mych  NIP: 2220914140
PKO BP: 97 1020 2528 0000 0302 0503 7025

 

+48 503 027 958

kontakt@dmservices.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!